ПРО НАС

ВІДПОЧИНОК НА-ЧОРНОМУ-МОРЕ

МІНІ-ГОТЕЛЬ "СОНАТА" Грибівка
Відпочинок в Грибівка, 2021 рік.

Грибівка 2021 - один з наймальовничіших районів узбережжя Чорного моря.

Пляжі курорту Грибівка - довгі і широкі, пісок - дрібний і чистий. Пісок на пляжах Грибівка очищається і просівається механізованим способом.
Оскільки в Грибівка немає небезпечних обривів, а в море - пологе дно, то в Грибівка зручно відпочивати з дітьми. Багато баз відпочинку мають дитячі майданчики прямо на пляжі.
Ключовий момент курорту Грибівка - м'який клімат, чисте тепле Чорне море з оксамитовими піщаними пляжами, щедре південне сонце, а близькість моря і лиманів послаблює літню спеку. Грибівка, безсумнівно, відмінне місце для незабутнього відпочинку на узбережжі Чорного моря.
Привертає Грибівка цілющими, природними факторами: м'який клімат, тепле Чорне море, піщаний пляж, щедре південне сонце, морське повітря. Безпосередня близькість моря і лиманів послаблює літню спеку.
Прокинутися під дзвінке щебетання птахів і розмірений шелест хвиль. Зустріти світанок, занурившись в ласкаву прозору воду. Погрітися на сонечку, ніжачись в обіймах чистого оксамитового піску. З неприхованим захопленням пробігтися по бережку, радіючи душею і просто даруючи усмішки іншим. Сховатися в тіні розлогих дерев і, вдихаючи аромат стиглих фруктів, насолоджуватися солоною морською свіжістю і літньою спекою. І, нарешті, проводити день, що минає , милуючись чарівністю заходу, коли море зливається з небом в химерну гаму фарб і палітру почуттів. Тут, в Грибівка, романтика у кожного своя і, разом з тим, панує дивно доброчинна атмосфера, єдина для всіх.

Грибівка пропонує відпочиваючим цілу індустрію розваг. Тут і луна-парк, дитячі майданчики, нічні клуби і дискотеки, ресторани і кафе, караоке-бари, більярд, пляжні атракціони, катамарани, скутери, і, звичайно ж екскурсії, як по суші, так і по морю. І рік від року цей список росте, адже курорт розвивається!

Міні-готель «Соната» розташований в Грибівка і пропонує своїм гостям номери з усіма зручностями, які розраховані на проживання 2-х, 3-х і 4-х чоловік.

Кожен номер міні-готелю «Соната» обладнаний необхідними меблями, ліжками, телевізором, холодильником і кондиціонером. Санвузол (душ, туалет і умивальник) також знаходиться в номері. Гаряча і холодна вода - цілодобово.

На території є кухня, яка обладнана всім необхідним для комфортного приготування їжі. Крім того, в крокової близькості від міні-готелю «Соната» розташована велика кількість найрізноманітніших кафе і ресторанів, де наші відпочиваючі можуть смачно поїсти, крім того, можна домовитися про харчування на сусідніх базах відпочинку.

У центрі курорту Грибівка розташовані численні кафе, ресторани, різні торгові павільйони, атракціони для дітей, магазини і ринок. Також в центрі знаходиться зупинка автобусів і маршрутних таксі.

 

До пляжу Ви доберетеся буквально за кілька хвилин (90 метрів від міні-готелю). Пляж піщаний з пологим дном, що ідеально підійде для відпочиваючих з дітьми.

Численні пляжні торговці запропонують Вам і Вашим дітям варену кукурудзу, прохолодні і слабоалкогольні напої, пахлаву, рапани, чорноморські рачки, а також солону, в'ялену і копчену рибу.

 

Грибівка пропонує відпочиваючим цілу індустрію розваг. Тут і луна-парк, дитячі майданчики, нічні клуби і дискотеки, ресторани і кафе, караоке-бари, більярд, пляжні атракціони, катамарани, скутери, і, звичайно ж екскурсії, як по суші, так і по морю. І рік від року цей список росте, адже курорт розвивається!

Приїжджаючи до узбережжя Чорного моря на відпочинок Грибівка Ви отримаєте заряд бадьорості і свіжості на весь рік, оздоровитесь, наберетеся позитивних емоцій, а також отримаєте прекрасний Чорноморський загар!

 

Ми раді прийняти Вас у будь-який час в міні-готелі "Соната"!

 

 

Отримати детальну інформацію І ЗАБРОНЮВАТИ МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНАМИ   

 +38-097-270-90-71 , +38-067-981-15-19   Яна

 

ukУкраїнська